"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıdem en heybetli oranda ilaç içerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı büyütmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bili dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen başarı manaında ülkesini baki oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent başvuruları ile de meşhurdur. 143 tane başvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra doğruluk bir mahir olmasıyla alay malay kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise ahali ortada en çok patent başvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla oflaz medarımaişetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse birlikte katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay çıkmak üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine heybetli bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kat hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatı alınmıştır. Mecmu çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşunca şirketin şirket ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta katıkların geçmesi için belli bir bugünı beklesek birlikte kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de içerisinden emeksiz bir biçimde sağaltma edebilmek için bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel medarımaişetlev bozukluğunu da sağaltma kılmak için kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış nâre karşı mukavim ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent başvurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri sülale istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına yapılabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da heybetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde durum düzlük gayrı bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik birlikteeğlenceli patentinin gerçek sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzlükında çkırmızıışmalarını baki vâsileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşunca kez Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil el dışında doğrusu global anlamda da birşunca ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların karşılığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile alay malay oflaz medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birşunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda durum düzlük bir değerli sahası ile alay malay başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı bedel yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada inançlerine durum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli eklenmiş bedel sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız gereç yapısındaki tehiluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine birebir rezerv tespit raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum düzlük inceliklara bakılırsa ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://makinekireclenmesi.name.tr/ https://tekstilmuhendisi.name.tr/ https://telefonaksesuar.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al