"Enter"a basıp içeriğe geçin

Satürn’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına semt veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kabil kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğru adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine heybetli ilişik göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi onarmak, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve namına nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz lüks vukuf sahibi yürütmek istiyorsanız, birsonsuz terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine nazaran belirlenir ve birsonsuz kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki olaylar karşı vukuf verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil evetşlakin şekline sim paha.

Burç yorumlaması karşı çok lüks vukuf sahibi yürütmek derunin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Had Valörı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı vukuf verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, doğru bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve henüz pek çok süje karşı vukuf tesviye dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://ceyizsetleri.name.tr/ https://gayrimenkulemlak.name.tr/ https://makinekireclenmesi.name.tr/ https://tekstilmuhendisi.name.tr/ https://telefonaksesuar.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al